Eesti Turniiribrid�iliit Eesti Turniiribrid�iliit

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

GP-sarja reglement

Uus teema   Vasta teemale    Eesti Turniiribrid�iliit -> GP-sarja turniirid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Zyxzewski

PostitusPostitatud: 05.01.2011 12:48    Teema: GP-sarja reglement Vasta viitega

Kuigi minu enda osalemine GP-sarjas jääb sel aastal napiks ja seetõttu ma ilmselt A-finaali kuidagi ei kvalifitseeru, tekkis mul paar küsimust selle korraldusliku poole kohta:

1. Kas kuskil on selline asi nagu GP-sarja reglement olemas ja üles leitav?

Uus sari on algamas, aga mina pealiskaudsel vaatlusel midagi leida ei suutnud (tõenäoliselt kuhugi arhiividesse sisse kaevates midagi vast saaks, aga ega ma hästi ette ei kujuta, kuskohast ma seda täpselt otsima peaksin hakkama). Isegi seda, et on uus punktiarvestussüsteem, ei pruugiks tähele panna, kui Hendrik seda foorumis kommenteerinud ei oleks. See on kirjas küll STK otsuste all, aga kuna foorumis on see lihtsalt lisatud vanale postitusele, siis vähemalt minu brauser selle peale küll ühtki tulukest põlema ei pane.

Tõenäoliselt läheb küll kõik vana rada pidi edasi - 26 paari finaali, 24 B-finaali (kui niipalju tahtjaid leidub) jne., aga selle võiks ju kuskil varem maha kuulutada.

Teine küsimus on auhinnafondi jagunemine A- ja B-finaalis - sedagi oleks hea varakult ette teada. 2010 oli see vist nii, et A-finaalis sai esikolmik 10-5-3 ja B's 3-2-1, samas kui varasematel aastatel on minu mäletamist mööda (siinkohal ma võin muidugi eksida) asi olnud nii, et A's on rahalised auhinnad olnud esiviisikule. Selge see, et täpsete summade planeerimine ei pruugi enne hooaja algust võimalik olla, aga selle, kui mitu esimest A-s ja B-s rahani jõuab ja suurusjärgud võiks paika panna (% fondist vms). Kui tekib eelmise aastaga võrreldav olukord, siis mina isiklikult kaaluksin küll väga tõsiselt hoopis B-finaalis mängimist - sama palju auhinnalisi kohti, kuid vähem paare (eelmisel aastal 20 vs 25), lahjem konkurents, auhinnad on küll väiksemad, kuid võit on võrdne A-finaali kolmanda kohaga, samas kui A neljas ei saa juba midagi (või sai mingi meene?). Seega, kui sättida endale varakult eesmärgiks B-Finaalis mängimine, võib hulga turniire, kuhu sa muidu kohale ei lähekski kui GP-punkte ei antaks, südamerahuga vahele jätta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aarne
Juhatus

PostitusPostitatud: 10.01.2011 14:49    Teema: GP-sarja turniirid Vasta viitega

Reglemendi parandused STK otsustes alates 2001st aastast. 2006 lisandus B-finaal. A-finaali auhinnafond on aastaid olnud 22-25 tuh. krooni. Eelmisel aastal kogunes seda etappidel vaid 18 tuh. krooni, mis ei võimaldanud rahalisi auhindu rohkem kui esikolmikule. Mõlemas finaalis 4.-6. kohale olid esemelised auhinnad. Edaspidi saab A-finaali osavõtumaksu suurendada, kui auhinnafondi ei kogune piisavalt raha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Turniiribrid�iliit -> GP-sarja turniirid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes