Eesti Turniiribrid�iliit Eesti Turniiribrid�iliit

 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 


ETBL'i liikmed ja juhatus

 
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Turniiribrid�iliit -> ETBL-i juhtimine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Aarne
Juhatus


Liitunud: 2 Juul 2003
Postitusi: 585

PostitusPostitatud: 01.12.2004 17:20    Teema: ETBL'i liikmed ja juhatus Vasta viitega

LIIKMED:
Pärnu BK, Järvamaa BS, Rakvere BS, Viljandi BS, Tartu BK, Valga BK, Saaremaa BK, Jõgeva BK

ASSOTSIEERUNUD LIIKMED:
Tallinna TBK, Tallinna seenioride BK, Haapsalu BK, Keila BK, Hiiumaa BK

JUHATUS:
President - Sven Sester sven.sester@riigikogu.ee
Viitsepresident -  Peeter Lond Peeter.Lond@mail.ee
Viitsepresident -  Aavo Heinlo aavo@bridge.ee
Peasekretär - Aarne Rummel aarne@bridge.ee mob. 51 321 53
STK esimees - Vassili Levenko levenko@gmail.com
Eetikakomisjoni esimees - Tiit Laanemäe  tiit.laanemae@neti.ee
Töö noortega - Lauri Naber lauri.naber@gmail.com
Juhatuse liige - Mihkel Juhkami Mihkel.Juhkami@mail.ee
Juhatuse liige - Ülis Riisalu ylis@totu.ee


Juhatuse koosolekud ja otsused: 3.11.02, 8.11.02, 23.12.04, maksuvorm, 22.01.05, 6.06.08 22.01.11 21.01.12 19.01.13 02.08.13 18.01.14 17.01.15 16.01.16 21.01.17 NB! 20.01.18

Esindajakogu istungid: 30.10.99,30.07.04,22.01.05,19.03.05, 03.08.07, 15.07.11, 01.08.14, 04.08.17
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Turniiribrid�iliit -> ETBL-i juhtimine Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group