Eesti Turniiribrid�iliit Eesti Turniiribrid�iliit

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Millise avapakkumise teeksid...

Uus teema   Vasta teemale    Eesti Turniiribrid�iliit -> Bridžinurk
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SiiriS

PostitusPostitatud: 07.12.2006 11:46    Teema: Millise avapakkumise teeksid... Vasta viitega

... järgmise lehega teisest käest:

A9642
JT754
6
KQ

Kui süsteemis on olemas ka avapakkumine 2d=4+5+ kallid alla avangu?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Peeter L.

PostitusPostitatud: 07.12.2006 11:54    Teema: Vasta viitega

Khmmm, 7 kadujat ja tsoonis ei kipuks sellise lehega avama. Mittetsoonis siis Sinu pakutud 2D.

Meil on süsteemis 1Ru kahemastilehe jaoks 8-15 punktiga, seda hulga turvalisem avada... Trumbita siis 13-15 ja kui tihisi vähe, läheb ka see 1Ru sisse. Seega 1Ru on meil 8-15 kahemastileht vähemalt üks kallis või 11-12 ühtlane ( 13-14 kehva punkti ka üliharva ). Muud avangud nagu täpsusristis...
Tagasi üles
Margus

PostitusPostitatud: 07.12.2006 13:18    Teema: Vasta viitega

Jälle minu pakutud avang, seekord BBOs. Seekord valisin 2ruutu avangu pikemalt mõtlemata, kui risti punktid oleksid kallismastis olnud, siis oleksin ilmselt kiirelt esimesel korrusel avanud. No meil mingeid täpsemaid kokkuleppeid ka ei olnud, et millise lehega 2ruutut ei ava. 2.käe pärast oleks ehk pidanud ootepassi tegema.
Tagasi üles
Kaarel

PostitusPostitatud: 07.12.2006 14:51    Teema: Vasta viitega

Sõltub, millise stiiliga 2d te mängite. Mina oleks 1s avanud ja 2d kehvemate lehtede jaoks jätaks.
Tagasi üles
Migu

PostitusPostitatud: 07.12.2006 16:53    Teema: Vasta viitega

2 D loomulikult.
Point ju selles ongi, et kui süsteemis on ala 6-11 5-4 kalliste jaoks pakkumine olemas, siis peaksid olema suht kaalukad põhjused selle pakkumise mitte kasutamiseks. Pass sellise lehega ja hiljem siis kalleid vahele lükata tähendaks partneri ilmselget desinformeerimist eeskätt siis lehe jõu osas.

1 S ei tule kõne alla - eriti veel juhul, kui tuleb ka teist maad näidata hiljem. Partneril tekib kohe ettekujutus, et Su leht on palju tugevam, sest Sa 2 D ei avanud ju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SiiriS

PostitusPostitatud: 07.12.2006 17:04    Teema: Jätkuks: Vasta viitega

Nagu Margus juba ütles, tegigi ta 2d avapakkumise (ma ise avaksin tõenäoliselt pigem 1s, mingeid lisakokkuleppeid meil pole). Aga mida pakkuda 2d peale edasi minu käega:

T75
K6
AQJ4
A632

Ise pakkusin 2s, teades Marguse keskmisest agressiivsemat pakkumisstiili ja tahtmata lepingut mastiklapi puudumisel liiga kõrgeks ajada.

Kogu jaotus oli allolev ja minu arvates väga huvitav. Teisel laual öeldi Marguse käega pass ja avati minu käega 1c (sayci minuarust mängisid). Selle peale (vastased passisid kogu aeg) 1s - 1nt - 2h - 3s - 4s. Ja läks üheta alt, sest otsustas ärtu valesti. Mina lõikasin ärtu emandat ja sain 10 tihi. Tegelikult ongi 4s õige kaitsega (minu arust) alt ka ärtut ära arvates. Samas paistab vastasel õiget kaitset raske leida olevat, sest Ärtu duubliga kaitsja peab kas saama ärtut trumbata või peab kaitse takistama väljamängijal ühe ärtu kätte trumpamist. (Seega peab õige hetke ära tabama, millal veel tuleks trumpamist üritada ja millal trumpi hoopis kokku ajada).

Minul oli eriti kerge, sest pärast ristiga avatihi saamist, kui vastane mu ärtu sõduri ässaga võttis, käidi tagasi hoopis ruutut ja pandi K vahele, mistõttu mul ei olnud enam vaja ärtut kätte trumbata:)

Mind aga huvitavad jätkuvalt arvamused pakkumisjärgnevuste kohta.

Margus:
S A9642
H JT754
D 6
C KQ

S J8 -------------------- S KQ3
H A2 -------------------- H Q983
D T985 ----------------- D K732
C JT854 ---------------- C 97

Siiri:
S T75
H K6
D AQJ4
C A632
Tagasi üles
hannu 28

PostitusPostitatud: 10.12.2006 15:40    Teema: Pakkumine Vasta viitega

MInu loogika on siinkohal väga lihtne, 7kadujaga pead otsustama kas 10 punktiga avada 1S või 2D, kuid 6,5 kadujaga peab avama 1s, sest see leht ei ole tõkkeleht, eriti kui oled väga argessiivne mängija, sest partner ei tea millal pressida millal mitte.Taat arvas, et antud lehes on 7 kadujat, mina hindaks teda natuke paremaks.Täpselt sellise lehega nagu Siiril oli on normaalne pakkuda 2D peale 2S.2D avang on selleks paha, et 2C puhul saaks 2D teada partneri pikema(parema) masti.siis saad veel 3S natuke juurde pressida.Antud jaotuses piisab geimiks ühe odamasti ässast ja ühe kallismasti 4 toetusest ja 10-11 suhtkoht heast silmast.A-la xx,KExx,Axxxno ja veel kuskil mingi emand, 1s avangule pakud mingi 2 odavat ja kui nüüd näitad ärtut lisaks väänab teine mõtlematta geimi ära.
Pole vaja endale asju ise keeruliseks teha.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Turniiribrid�iliit -> Bridžinurk Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes