Eesti Turniiribrid�iliit Eesti Turniiribrid�iliit

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Druva 2007

Uus teema   Vasta teemale    Eesti Turniiribrid�iliit -> Juunioride lähetused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
mell123

PostitusPostitatud: 16.10.2007 12:42    Teema: Druva 2007 Vasta viitega

See aasta plaanime minna lätlasi peksma massiga Smile
See tähendab seda, et arvatavasti on meid minemas 10-15 paari!

Peamiselt on asja organiseermisega tegelenud Andre Kaldamäe (andre@prolegomena.ee, tel 55 600 255) ja natukene ka Meelis Kuldkepp (mell321@gmail.com, tel 5077686).

Põhjus miks ma sellest siin kirjutan on see, et kõik huvilised sinna kuidagi ikka kohale saaksid. Bussiga sinna navigeerimine on suhteliselt keeruline ja plaan on kõik ära mahutada autode peale. Palun võtke ühendust, kas minu või Andrega, et me saaksime ülevaate, kes on tulemas autoga ja mis linnast. ning kes on autota ja kindel huviline. Ühendust võib võtta ka siis, kui pole veel endale partnerit leidnud võibolla oskame ka selles osas aidata!

NB! Eriti tervitatav on see, et ETBL katab autode kütusekulud. See teeb turniiril osalemise suhtelislet soodsaks, sest kohapeal kogu paketi maksmus (öömaja, toit, turniiri osavõtumaksud) jääb 10-15 lati vahele (200-300 krooni).

Kahjuks täpsemat infot Läti bridgeliidu kodulehelt veel leida ei ole õnnetsunud, aga teavitan kui see olemas!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nigulh

PostitusPostitatud: 12.11.2007 20:04    Teema: Druva 2007 Vasta viitega

Mismoodi kütusekulude hüvitamine täpsemalt välja näeb? Et siis kellele ma võin oma tshekid esitada ja oma arve nr öelda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
mell123

PostitusPostitatud: 14.11.2007 12:41    Teema: Vasta viitega

Üheks võimalikuks variandiks on küttetsekk anda minu kätte, lähen laupäeval Tallinna GF B-finaali mängima ja kohtun seal Aarnega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Eesti Turniiribrid�iliit -> Juunioride lähetused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes